Nasze Przedszkole jest otwarte na Rodziców i do Rodziców. Uważnie słucha potrzeb, sugestii i propozycji płynących od Rodziców, jak tez ich Dzieci.

Pragniemy by Rodzice uczestniczyli w codziennym życiu Klubu Misia Bo, nie tylko w uroczystościach, ale by mogli przebywać z własnym Dzieckiem w przedszkolu do momentu całkowitej adaptacji oraz przyprowadzać i odbierać dzieci w dogodnym czasie.

Szczególną uwagę zawracamy na komunikacje z Rodzicami. Na bieżąco informujemy o wszelkich aktywnościach placówki. Działając wielotorowo używamy zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych środków komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem poczty elektronicznej. Rodzice są powiadamianie nie tylko o aktualnych wydarzeniach, otrzymują  zaproszenia do udziału w życiu placówki, oraz relacje i zdjęcia z każdej ważniejszej imprezy w Klubie Misia Bo.

Na organizowane w Klubie Misia Bo imprezy zapraszamy nie tylko Rodziców, ale również rodzeństwo, dziadków, a nawet znajomych: Wielka Wycieczka, Piknik, Jasełka, Kulig, Dzień Babci Dzień Dziadka.

Organizujemy konkursy w których Rodzice biorą udział wspólnie z Dziećmi: Konkurs na Dynie i najciekawsze przebranie (Halloween), Konkurs na Pacynkę, Konkurs na Pisankę i Palmę Wielkanocna.

Rodzice są mile widzianymi gośćmi na wycieczkach i imprezach. Chętnie również korzystamy z ich pomocy organizacyjnej, za co Serdecznie Dziękujemy!

Drzwi Klubu Misia Bo są szeroko otwarte. Nasza kadra pedagogiczna oraz współpracujący z placówką specjaliści służą zawsze radą i pomocą. Nasz profesjonalizm, ciepło i empatia towarzyszą od wejścia do naszego przedszkola.

Przedszkole jest przedłużeniem domu rodzinnego, to tu Dziecko i Rodzic powinni być jak u siebie, czuć się współgospodarzami. Tak jest w naszej placówce, przychylnej Dziecku i Rodzinie.

Oprócz swych zadań statutowych Klub Misia Bo wspomaga Rodziny swych podopiecznych organizując zajęcia otwarte, warsztaty tematyczne, konsultacje indywidualne z nauczycielami i specjalistami zatrudnionymi w przedszkolu.

W Klubie Misa Bo aktywnie działa Rada Rodziców mając istotny wpływ na życie i działalność placówki.

Pobierz Kartę Zgłoszenie!

Pole tekstowe: Kalendarz Wydarzeń