Nasze Przedszkole jest otwarte na Rodziców i do Rodziców. Uważnie słucha potrzeb, sugestii i propozycji płynących od Rodziców, jak tez ich Dzieci.

 

Pragniemy by Rodzice uczestniczyli w codziennym życiu Klubu Misia Bo, nie tylko w uroczystościach, ale by mogli przebywać z własnym Dzieckiem w przedszkolu do momentu całkowitej adaptacji oraz przyprowadzać i odbierać dzieci w dogodnym czasie.

 

Szczególną uwagę zawracamy na komunikacje z Rodzicami. Na bieżąco informujemy o wszelkich aktywnościach placówki. Działając wielotorowo używamy zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych środków komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem poczty elektronicznej. Rodzice są powiadamianie nie tylko o aktualnych wydarzeniach, otrzymują  zaproszenia do udziału w życiu placówki, oraz relacje i zdjęcia z każdej ważniejszej imprezy w Klubie Misia Bo.

 

Na organizowane w Klubie Misia Bo imprezy zapraszamy nie tylko Rodziców, ale również rodzeństwo, dziadków, a nawet znajomych: Wielka Wycieczka, Piknik, Jasełka, Kulig, Dzień Babci Dzień Dziadka.

 

Organizujemy konkursy w których Rodzice biorą udział wspólnie z Dziećmi: Konkurs na Dynie i najciekawsze przebranie (Halloween), Konkurs na Pacynkę, Konkurs na Pisankę i Palmę Wielkanocna.

 

Rodzice są mile widzianymi gośćmi na wycieczkach i imprezach. Chętnie również korzystamy z ich pomocy organizacyjnej, za co Serdecznie Dziękujemy!

 

Drzwi Klubu Misia Bo są szeroko otwarte. Nasza kadra pedagogiczna oraz współpracujący z placówką specjaliści służą zawsze radą i pomocą. Nasz profesjonalizm, ciepło i empatia towarzyszą od wejścia do naszego przedszkola.

 

Przedszkole jest przedłużeniem domu rodzinnego, to tu Dziecko i Rodzic powinni być jak u siebie, czuć się współgospodarzami. Tak jest w naszej placówce, przychylnej Dziecku i Rodzinie.

 

Oprócz swych zadań statutowych Klub Misia Bo wspomaga Rodziny swych podopiecznych organizując zajęcia otwarte, warsztaty tematyczne, konsultacje indywidualne z nauczycielami i specjalistami zatrudnionymi w przedszkolu.

 

W Klubie Misa Bo aktywnie działa Rada Rodziców mając istotny wpływ na życie i działalność placówki.

 

Pobierz Kartę Zgłoszenie!

 

 

 

Pole tekstowe: Kalendarz Wydarzeń
Pole tekstowe: Dla Dzieci
Pole tekstowe: Galeria
Pole tekstowe: Placówka
Pole tekstowe: Opłaty
Pole tekstowe: Świadczenia
Pole tekstowe: Klub Rodziców
Pole tekstowe: Rekrutacja
Pole tekstowe: Klub Misia Bo
Pole tekstowe: Urodziny
Pole tekstowe: Kontakt
Pole tekstowe: Opinie Rodziców
Szczęśliwe Dzieci, Zadowoleni Rodzice !!!Klub Misia Bo15latKMB

Klub Rodziców

 zobacz najnowsze OPINIE RODZICÓW

najnowsze GALERIE ZDJĘĆ